Naše produkty pro vaše podníkání

Naše produkty pro vaše podníkání

Účelová řešení

Xperience Production nabízí svým zákazníkům hotová účelová řešení potřeb v oblasti informačních technologií. Potřebujete počítačovou síť, která bude využívat nejmodernější řešení a nezatíží váš rozpočet nebo multimediální řešení do vašeho bytu? Máme pro vás připraveny konfigurace k okamžitému odběru.

Windows Small Business Server - komplexní řešení počítačové sítě

Máte malou firemní počítačovou síť do 20 stanic a chcete využívat sofistikované technologie a síťové služby, které vám ulehčí sdílení a kontrolu pracovních procesů ale nemůžete si dovolit nákup jejich mnohdy velmi drahých licencí? Společnost Microsoft nabízí ucelené řešení, obsahující technologie jako je například Exchange Server, Sharepoint Server, File Server, Active Directory, Intranet, FTP Server a další v podobě edice svého serverového systému Windows Small Business Server. Tato platforma poskytuje bezpečné a spolehlivé prostředí podnikové počítačové sítě se vzdáleným přístupem a velmi snadnou správou.

S implementací a správou tohoto produktu máme bohaté zkušenosti a toto řešení včetně vzdálené správy využívá řada našich spokojených zákazníků. Windows Small Business Server dodáváme na ověřeném a spolehlivém hardware HP. Informujte se nezávazně o možnostech nasazení tohoto řešení i u ve vaší firmě.

Windows Media Server - multimediální domácnost

Stejně jako velké množství uživatelů výpočetní techniky a multimediálních technologií řešíte věčnou otázku kam s velkým objemem vašich dat tak, aby byla snadno přístupná ale zároveň bezpečně uložená? Tak přesně pro vás máme jednoduché řešení na bázi technologie Microsoft Windows Media Server.

Windows Home Server je malý počítač s diskovým polem, který je uzpůsoben specifickým požadavkům na tichý, spolehlivý, výkonný a energeticky nenáročný provoz ve vaší domácnosti. Windows Home Server nepotřebuje ke svému provozu a správě žádný monitor ani klávesnici. Vše ovládáte prostřednictvím takzvaného terminálu nebo konzole po síti z vašeho laptopu nebo stolního počítače. Windows Home Server umožní bezpečné a rychlé ukládání vašich filmů, fotografií, dokumentů a dalších důležitých dat ve vaší síti a bezpečný přístup k těmto datům z počítačů nebo jiných multimediálních zařízení, která v domácnosti využíváte jak pro práci, tak pro zábavu. Není to však pouze uložiště! Díky předinstalovanému operačnímu systému Microsoft Windows Home Server se stane opravdovým srdcem vaší domácí počítačové sítě. Windows Home Server umožňuje využívat v síti například streamování audia i videa pomocí technologie Windows Media, ale také například přistupovat k uloženým souborům z vašich cest pomocí zabezpečeného připojení přes Internet.

K vašemu domácímu serveru si můžete přikoupit také multimediální mini-PC na platformě XBMC, které poslouží jako naprosto univerzální přehrávač pro naprostou většinu filmových i hudebních formátů na vašem televizoru nebo Hi-Fi sestavě a to i včetně HD formátů!