Naše produkty pro vaše podníkání

Naše produkty pro vaše podníkání

Prodej a servis techniky

Xperience Production zajišťuje prodej a servis výpočetní techniky, příslušenství, síťových komponent, zabezpečovací techniky a kamerových systémů. Každé námi prodané zařízení získává automaticky servisní kód a je evidováno v naší databázi pro zrychlení reklamačního řízení, objednávky dílů a monitoring problémů uživatele.

Počítače

Zajišťujeme dodávky a poradenství při nákupu počítačů, serverů a multimediálních řešení pro domácnosti i firmy. Objednané zboží vám nainstalujeme přímo u vás doma, zaškolíme vás v jeho obsluze a poskytneme technickou podporu po celou dobu jeho záruky.

Zabezpečovací technika

Potřebujete zabezpečit vaši firmu, dům, byt nebo jiný objekt? Zajistíme pro vás moderní a cenově dostupné elektronické zabezpečení, volitelně s možností připojení na pult centralizované ochrany a možností monitoringu na vašem mobilním telefonu.

Kamerové systémy

Potřeba monitoringu prostor neustále roste. Dodáme vám kompletní kamerové systémy s možností vysokokapacitního záznamu a vzdáleného přístupu před běžnou internetovou přípojku. Nabízíme velké množství řešení od cenově dostupných až po profesionální monitorovací systémy.