Naše produkty pro vaše podníkání

Naše produkty pro vaše podníkání

Financování

Potřeby našich klientů dobře známe. Proto víme, že základem úspěchu dobrého projektu nebo myšlenky není jen dobře fugující a krásně vypadající web nebo e-Shop, ale také dostatek prostředků na to, dát o sobě vědět a správně daný business "nastartovat". Z tohoto důvodu není naší prioritou prodat rychle a draze vlastní systém ale přispět naší prací k dlouhodobému úspěchu našich klientů. Víme, že úspěšný a spokojený klient naše služby a produkty bude využívat dlouhodobě!

Možnosti financování zakázek

Každý kvalitní produkt nebo služba něco stojí! Proč ale šetřit na kvalitě jen z toho důvodu, že nemáte momentálně dostatek finančních prostředků? Xperience Production nabízí zákazníkům s dobrou vizí a poctivostí možnost zakázku splácet postupně tak, jak jeho možnosti dovolí. To vše navíc bez účasti finanční instituce nebo nutnosti ručení.

Financování pravidelnými splátkami

Prvním a jistě nejběžnějším způsobem je možnost financovat zakázku pravidelnými měsíčními splátkami s pevnou částkou. Po předání díla budete platit po dobu až dvou let pevnou částku. Po zaplacení poslední splátky se předané dílo stane vašim vlastnictvím.

  • Rozložení ceny až na 24 měsíčních splátek
  • Záloha pouze 5% (minimálně 5.000,- Kč) při podpisu smlouvy
  • Navýšení celkové ceny pouze 10%

Postupné financování

Zajímavou možností financování vašeho projektu může být postupné splácení až čtyřmi splátkami s variabilní procentuelní výší ceny díla po dobu až jednoho roku.

  • Rozložení až na 4 postupné splátky po dobu jedoho roku
  • Záloha pouze 5% (minimálně 5.000,- Kč) při podpisu smlouvy, 30% při předání díla
  • Zbylých 65% z ceny díla si rozložíte na 4 splátky s nepravidelným intervalem na dobu až jednoho roku od předání díla
  • Navýšení celkové ceny pouze 5%

Pronájem systému

Nejste si jisti úspěchem svého projektu ale rádi byste to zkusili bez rizika vysoké finanční ztráty, způsobené počáteční investicí? I pro vás máme řešení v podobě možnosti pronájmu systému a služeb. Zaplatíte nám pouze naše přímé náklady na přípravu vašeho projektu a personalizaci pronajímaného systému a systém který tvoří většinou 80% ceny zakázky vám pronajmeme za přijatelný měsíční paušální poplatek, který zahrnuje veškeré služby s jeho provozem spojené (například webhosting, doménu a podobně). Systém se sice nestane vašim vlastnictvím, ale vy v případě neúspěchu celého projektu neproděláte!

  • Platba maximálně 20% z běžné ceny zakázky při podpisu smlouvy (hradíte pouze naši práci)
  • Pevný měsíční paušál, zahrnující veškeré související služby
  • Možnost odkoupení systému po 12 měsících za zůstatkovou cenu do vlastnictví

Podmínky pro financování zakázek

Nemusíte nám prokazovat své příjmy ani ručit svým majetkem. Financování poskytujeme na základě standardní Smlouvy o dílo. Naší zárukou je možnost znemožnění užívání díla v případě neplnění podmínek smlouvy. Rádi vyjdeme vstříc poctivým podnikatelům a jednotlivcům, přesto si vyhrazujeme právo odmítnout možnosti uvedeného financování na základě našeho rozhodnutí bez povinnosti jeho zdůvodnění s přihlédnutím k veřejně dostupným záznamům o platební morálce podnikatelských subjektů.