Novinky z Xperience Production

Nová kancelář Xperience Production v Nových Letňanech

Vážení zákazníci, naše firma se bude v období březen - duben 2013 stěhovat do nových vlastních prostor v novém moderním bytovém projektu společnosti Central Group - Nové Letňany v ulici Pavla Beneše, Praha 9. Naše nové prostory budou lépe uzpůsobeny nejen našemu rozrůstajícímu se týmu, ale budou také příjemnější pro vás, naše klienty. Díky novému vlastnímu technologickému zázemí budeme rozšiřovat naše služby o nové moderní tecchnologie a nabídneme vám lepší podporu našich produktů. Během stěhování bude provoz naší firmy nepřerušen a na jaře vás rádi uvítáme v nových prostorách. 

Otevírací doba během Vánočních svátků 2012

Vážení zákazníci, rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň v letošním roce a popřáli vám krásné prožití vánočních svátků. Naše kontaktní kancelář Nad Rokoskou bude otevřena do pátku 21.12. do 17:00 hodin. Naše kancelář se opět otevře 3.1.2012 v 8:00. Během vánočních svátků bude fungovat naše zákaznická linka a helpdesk na čísle 283 880 099. Zákazníci se servisní smlouvou budou odbavování dle příslušné smlouvy bez omezení.

Spuštěna služba SMS informační servis

8.2.2012, Praha - Vážení zákaznící, dnes jsme pro vás spustili novou službu pod názvem SMS informační servis. Díky této službě můžete být informováni o jakékoliv změně stavu vašich služeb a plateb pomocí SMS textové zprávy přímo na váš mobilní telefon. Registrace do této služby i příchozí zprávy jsou zdarma. Registraci provedete jednoduchým odesláním SMS ve tvaru XPP ANO na telefonní číslo 774 11 77 38. Více o této službě naleznete zde.

Otevírací doba během Vánočních svátků 2011

Vážení zákazníci, rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň v letošním roce a popřáli vám krásné prožití vánočních svátků. Naše kontaktní kancelář Nad Rokoskou bude otevřena do pátku 23.12. do 17:00 hodin. Z důvodu plánované údržby našich systémů, bude ale provoz v pátek 23.12. omezen. Naše kancelář se opět otevře 2.1.2012 v 8:00. Během vánočních svátků bude fungovat naše zákaznická linka a helpdesk na číslech 608 054 411 a 777 174 441.

Vyjádření k výpadku serveru one.mujhosting.net

24.11.2011, Praha - Vážení zákazníci, dne 24.11. došlo v ranních hodinách k výpadku služeb, poskytovaných jedním z našich serverů one.mujhosting.net. Tato závada byla technikem odstraněna v 10:17. Došlo k softwarovému selhání služby webového serveru a tato chyba si vyžádala restart serveru a preventivní změnu jeho konfigurace. Po dobu výpadku nebyly dostupné webové stránky, které jsou umístěny na tomto serveru. Celkově se výpadek, který trval přibližně 52 minut dotknul 26 webů. Jednalo se o první střednědobý výpadek tohoto serveru, který patří k našim nejstarším za téměř tři roky jeho provozu. Průměrná dostupnost tohoto konkrétního serveru je dlouhodobě 99,776%. Naše servery procházejí průběžnými aktualizacemi, abychom zajistili jejich maximální bezpečnost a dostupnost. Všem klientům, kterých se výpadek jakkoliv dotknul se upřímě omlouváme a učiníme maximum, aby se podobné výpadky neopakovali.

Xperience Production nyní najdete na Facebooku i Google+

9.11.2011, Praha - Naši firmu nyní najdete jak na sociální síti Facebook tak i nově na Google+. Přidejte se k nám a buďte aktuálně informováni o našich aktivitách.

Zavádění klientského servisu On-Line dokončeno

1.9.2011, Praha - Vážení zákazníci, dokončili jsme transformaci našeho fakturačního a klientského servisu On-Line. Od dnešního dne tak můžete plnohodnotně využívat našeho klientského servisu On-Line jak pro přehled a on-line platby faktur, tak i pro nastavení vašich služeb a pohodlnou komunikaci s námi. Pokud ještě nemáte svůj přístup do tohoto systému, zašlete prosím požadavek na adresu lada.dorotikova@xpp.cz.