Naše produkty pro vaše podníkání

Naše produkty pro vaše podníkání

Webové stránky

Xperience Production nabízí v oblasti tvorby webových stránek svým zákazníkům profesionální řešení za přijatelnou cenu. Od malých produktových microsite, přes komplexní firemní prezentace až po složité podnikové systémy, intranety a extranety. Veškeré projekty satvíme na základech vlastního, léty prověřeného a vyvýjeného modulárního CMS systému Meridian, díky kterému může i naprostý laik upravovat obsah svého webu. Webové stránky umíme navíc propojit se stále populárnějšími sociálními sítěmi jako je například Facebook nebo Twitter.

Profesionální řešení s jednoduchou administrací

Myslíte si, že vytvářet obsah webu je možné pouze se znalostí složitých programovacích jazyků? Omyl! Dodáme vám webové stránky, které si budete moci upravovat stejně jednoduše, jako píšete dopisy například ve Wordu. I přesto bude váš web splňovat veškeré technické normy, základní podmínky optimalizace pro fulltextové vyhledávače a validitu kódu.

Jednoduché webové prezentace

Za dostupnou cenu nyní nabízíme jednoduché weby, díky kterým i drobní živnostníci nebo osoby mohou prezentovat své služby, produkty a nápady na internetu. I v rámci omezeného rozpočtu můžete mít profesionální web s originálním grafickým provedením (layoutem), díky kterému získáte náskok před konkurencí.

Firemní weby s On-Line službami

Chcete svým zákazníkům nabídnou víc? I pro střední a velké společnosti máme spousty zajímavých řešení, díky kterým může váš business získat zcela nový rozměr! Kromě robustního systému správy obsahu můžeme nabídnou i spousty On-Line služeb pro vaše zákazníky jako například správu služeb, benefitní programy, velkoodběratelské sekce, fakturační systémy a další.

Webové systémy na míru vašim požadavkům

Potřebujete webový multiplatformí systém pro vaši společnost, který umožní jednoduchou správu zakázek, klientů, řízení vnitropodnikových procesů, skladů a podobně? I vašim náročným požadavkům můžeme vyhovět! Intranety, extranety, CRM systémy pro vás navrhneme přesně dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je kvalitní technické zázemí pro jejich provoz a pokročilá bezpečnost.

Přednosti našich řešení

  • Využití nejnovějších technologií
  • Maximální kompatibilita s různými platformami včetně mobilních
  • Vlastní engine za kterým stojí roky vývoje
  • Snadná správa obsahu
  • Široké možnosti rozšíření díky modulárnímu systému
  • Zaškolení obsluhy a telefonická podpora
  • Jednotný přehledný vzhled prostředí administrace u všech našich systémů